تبلیغات
نویسندگان نوجوان - جشنواره تبلیغات خلاق در دانشگاه تهران برگزار می شود

جشنواره تبلیغات خلاق در دانشگاه تهران برگزار می شود

سه شنبه 14 دی 1395 09:03 ب.ظ

 

جشنواره تبلیغات خلاق در دانشگاه تهران برگزار می شود

 • جشنواره تبلیغات خلاق در دانشگاه تهران برگزار می شود

  شرکت کنندگان در دو سطح حرفه ای و آماتوری می توانند آثار خود را در قالب دسته بندی های ، تبلیغات چاپی (مکتوب)، تبلیغات رادیویی، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات محیطی، تبلیغات دیجیتالی به جشنواره ارسال کنند.

  اولین دوره از جشنواره تبلیغات خلاق توسط دانشکده مدیریت دانشگاه تهران هم زمان با برگزاری دومین کنفرانس مدیریت بازاریابی در 3و4 اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

  به گزارش پول نیوز، مدیرگروه بازرگانی دانشکده مدیریت و رئیس کنفرانس ضمن اعلام این خبر افزود: تبلیغات و اقتصاد به نوعی در هم تنیده شده اند، بنابراین یکی از اصلی ترین موضوعاتی که می تواند از حوزه بازاریابی و اقتصاد مورد بررسی قرار گیرد مبحث تبلیغات است.

  به گفته هاشم آقازاده، شرکت کنندگان در دو سطح حرفه ای و آماتوری می توانند آثار خود را در قالب دسته بندی های ، تبلیغات چاپی (مکتوب)، تبلیغات رادیویی، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات محیطی، تبلیغات دیجیتالی به جشنواره ارسال کنند.

  لازم به ذکر است شرکت در این جشنوار هیچ گونه هزینه نداشته و کلیه کانون های تبلیغاتی، شرکت ها و سازمان ها و فعالان این حوزه می توانند به صورت رایگان در این جشنواره شرکت کنند.

  بر این اساس، علاقه مندان می توانند به وب سایت کنفرانس به نشانی marketingmanagement.ir مراجعه و فرم مربوط به خود را تکمیل و فایل اثر تبلیغاتی خود را بارگذاری کنند.


برچسب ها: جشنواره ، تبلیغات ، خلاق ، در ، دانشگاه ، تهران ، برگزار ،